Jak to celé probíhá 

Průběh rekonstrukce našeho azylu

Venku je pořádná zima a musíme na azylu topit, aby se mohlo uvnitř pracovat. Naskytla se možnost získat dřevo na topení zdarma, ale bylo nutné ho "vysvobodit" z velké hromady, nařezat a odvést na azyl. Sešla se skvělá parta a udělali jsme kus práce. Moc děkujeme za pomoc Pavlina Havrankova Whiskova s přítelem a Martin Polanský. Neodradilo je ani...

Zima už pomalu klepe na dveře, ale v našem azylu se kouří z oken :). Nevolejte hasiče, nehoří :). Uvnitř se bourá, kope, štukuje, nahazuje, maluje atd. Prostě se nám konečně podařilo sehnat šikovného zedníka, který už skoro měsíc pilně pracuje.

Dnes jsme měli na našem budoucím azylu návštěvu. A byla to opravdu hvězdná návštěva :). Přijel se na nás podívat Gump se svým páníčkem Filipem Rožkem. Zajímali se jak pokračujeme s výstavbou a chtěli vědět co by nám nejvíce pomohlo, abychom byli zase blíže našemu vysněnému azýlku. V této chvíli nám nejvíce pomůžou finance, protože nás čeká spousta...

Dnešní, v pořadí již 10. brigáda. Dneska jsme byly jen 4, ve finále nás bylo 5 😃. Uklidili jsme co jsme zvládli, se zbytkem nám musí pomoct silní chlapi, ale těch je prostě nedostatek 😢. Teď už musíme počkat na odborníky - voda, elektřina, sádrokartony, podlahy, zedníci atd... Děkujeme za pomoc Simča Štěpánková, Ida Janoušková, Kristina Wurstová,...

Zima je definitivně pryč a my jsme s jarním sluníčkem plní energie. :)
Jímka už je pod zemí, zbývá jen dodělat povrchové úpravy a udělat propojení s vnitřními odpady.
Už jsme objednali okna :) Jejich výroba potrvá asi měsíc a my se už těšíme až je přijedou namontovat. Všechna okna a venkovní parapety stály 125 792 Kč.

Letošní zima pořádně ještě ani nezačala a už vlastně končí. To je pro nás příležitost vrhnout se na další práce na našem azylu. K tomu potřebujeme však vaši pomoc.

Včera jsme převzali dar od našich příznivců ze Staff Spirit - psí škola. Klienti této školy nám poslali úžasnou částku 25.000 Kč. Moc děkujeme za jejich podporu a věříme, že se letos posuneme v budování azylu zase o kus dále.

Ještě v pondělí jsme si mysleli, že brigáda bude slabá, v nejhorším případě žádná. K našemu obrovskému překvapení, byla víc než skvělá. Opět se sešla úžasná parta lidiček, kteří fandí nejen spolku, věří i v budoucnost projektu Azyl Pes nejvěrnější přítel z.s.. Není jim líto volného dne, přijedou a opravdu makají.
Dnes parta vyvezla suť z místností,...


A CO TEĎ?

Podpořte naše úsilí