Jak to celé probíhá 

Průběh rekonstrukce našeho azylu

Po delší době vyhlašujeme brigádu na našem budoucím Azylu ve Všetatech u Rakovníku. S čím potřebujeme pomoct?

Na další zimu jsme připraveni !. Objekt našeho budoucího Azylu je opravdu velký a topit celou zimu je finančně náročné. A protože půda nebyla zateplená, většina tepla utíkala přes stropy. Nejdříve se musely vytrhat staré trámy a na trámy uchytit rošt s latí, potom položit polystyren, folii a na to OSB desky. Veškerý materiál jsme získali se slevou...

Přes zimu jsme si dali na azylu malou pauzu, ale už zase pomalu pokračujeme.
Aktuálně se věnujeme místnosti pro příjem, karanténě a koupelně pro pejsky. S hrůzou sledujeme jak rostou ceny stavebního materiálu a jsme rádi, že vnitřní přestavbu máme z větší části hotovou.
Samozřejmě se snažíme kupovat materiál co nejlevněji, kde se dá. Prosíme však,...

Děkujeme všem dárcům, kteří se na přelomu roku zapojili do sbírky ČSOB pomáhá regionům.
Děkujeme za vaše hlasy a také za finanční příspěvky, které jste věnovali projektu našeho azylu.
Včera nám byla na účet připsána částka 97 965 Kč za vaše finanční dary a také částka 35 000 Kč
od ČSOB za třetí místo v regionu.

Jsme ve finále projektu ČSOB pomáhá regionům! Děkujeme za Vaše hlasy, které nás do tohoto finále posunuly. Stále však potřebujeme Vaši pomoc. Každá korunka nám pomůže, z kapek je moře, ze stovek jsou tisíce. Čím více vybereme od veřejnosti, tím vyšší dar získáme od ČSOB - bojujeme o 50 000,- na dostavbu našeho azylu. Účet pro finanční příspěvky...

Už tři roky budujeme azyl. Vnitřní prostory jsou už téměř hotové, chybí nám topení. V blízké době budeme vybavovat psí koupelny, sprchy a místnosti karantény. Dovybavíme také obytné místnosti aby si psi zvykali na domácí prostředí - gauče, postele, křesla... :)


Jak jistě víte, práce na azylu neustále pokračuje.
A konečně tu máme další položku, kterou si můžeme odškrtnout ze seznamu potřebných věcí k úplnému dokončení.

Snažíme se dostavět náš azyl, jelikož pejsků, kteří potřebují naši pomoc neustále přibývá. Jako nezisková organizace jsme zcela závislí na finanční podpoře dárců. Snažíme se získávat finance i v dobročinných projektech a jeden takový probíhá právě teď. Máte dvě minuty Vašeho času? Věnujete je pejskům v nouzi?


A CO TEĎ?

Podpořte naše úsilí